• ד"ר שרית פוני -מרכז טיה
  ייעוץ, טיפול והדרכה

 • איך טיפול זוגי יכול לעזור לכם? – ד"ר שרית פוני

  משבר בזוגיות יכול להגיע בכל שלב בחיים, כתוצאה מבעיות כלכליות, מחלוקת על גידול הילדים, ביצוע השקעות פיננסיות, כניסה להריון, מחלה, ועוד. בעצם כל דבר שמפר את האיזון הקיים, עלול לעורר משבר, גם אם מדובר באירוע חיובי ורצוי.

   

  אם הפערים ביניכם גדולים מדי, אם אתם תקועים בלופים של מריבות או מחלוקות ללא מוצא, אם אתם שותקים או פשוט לא מרגישים בנוח עם בן או בת הזוג שלכם – סביר להניח שטיפול זוגי הוא הכלי שיאפשר לכם לבנות את האמון והקרבה מחדש.

   

  טיפול זוגי מקצועי

   

  ד"ר שרית פוני בעלת PHD בפסיכולוגיה, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, M.A בפסיכולוגיה חינוכית-יישומית, ועובדת סוציאלית.

   

  זוגות רבים אשר מגיעים למרכז טיה שבניהולה, אינם יודעים להתמודד בצורה נכונה עם הקשיים אשר צצים במהלך השנים ומנסים להסתגל למציאות, גם אם אינה מיטיבה – דבר שעלול להוביל לתחושות קשות, אי שביעות רצון ואף לנתק מוחלט בין בני הזוג.

   

  טיפול זוגי מקצועי, מאפשר לבנות גשר לתקשורת טובה, , לפתור מחלוקות וקשיים ולחזק את הזוגיות המשותפת. טיפול זוגי מקצועי אשר נעשה בהדרכה של אשת מקצוע בעלת ניסיון, מאפשר לצלוח משברים וקשיים אשר מתעוררים במהלך החיים המשותפים, בצורה קלה, מהירה ופשוטה.

   

  לקבלת מידע נוסף על טיפול וייעוץ זוגי או לתיאום פגישת היכרות ראשונית עם ד"ר שרית פוני, ניתן להתקשר עכשיו למרכז טיה ב - 050-7926171.